| Oana_5036 a întrebat:

Cum sa fac sa treaca timpul mai repede? De exemplu daca pun o intrebare pe TPU, ce sa fac sa treaca timpul mai repede pana primesc raspunsuri?

Răspuns Câştigător
| danutza45 a răspuns:

Cauta pe net teste online. sigur o sa gasesti ceva teste amuzante

eu asta fac big grin

11 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Mi se pare mie sau suferi de sindromul "prea mult timp liber"?
Fa ceva prin care sa te simti utila sau pur si simplu plimba-te citeste uita-te la tv...
Chestii din astea big grin

| rosto a răspuns:

Poti sa cauti sa raspunzi la alte intrebari daca stii raspunsul happy

| Doddel a răspuns:

Da si tu mai multe raspunsuri, incearca sa-i ajuti pe ceilalti

| StopTheWar a răspuns:

Citesti o cartelaughing.

| Maddu a răspuns:

Pai gaseste-ti ceva de lucru care sa iti placa sau daca e la calculator editeaza poze vorbeste cu prietenii pe mes joaca-te jocuri fai in asa fel incat ceea ce faci sa te faca si mai mult sa lucrezi.in legatura cu trecerea timpului nu mi-ar placea sa treaca repede bine obiectez pe perioada de scoala da.

| resp3ct a răspuns:

Ai putea sa astepti.La mine functioneaza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu De Exeplu cand ma plictisesc imi sun prietenii si iesim la un suc sau ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te uita la ceas si fa cea ce-ti place, asa iti va trece timpu maio repede. Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, eu ma joc cu motanelul meu siamez, Tommy. daca nu ai un animalut ceva cu care sa te joci. poti face si altceva! de ex:citesti o carte, chiar poti sa te joci sudoku! este foarte relaxant si trece timpulbig grinbig grinpa pa.cine vrea idul meu:sweet_katy12

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagate pe Skipe! si vorbeste cu ei! S-au trimitele mesaje.