| anonim_4396 a întrebat:

Cu sa fac/ce sa fac sa treaca timpul mai repede? de exemplu in august am o tabara.si nu mai am rabdare pana atunci.va rog. dati'mi idei! Multumesc!

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Scuze de mesajul anterior, dar poate ca-i chiar o idee buna, instaleaza jocul in pc poate trece timpul mai repede sau cauta alte jocuri gen sims ca's si distractive si lungiwinking

| sinblade27 a răspuns:

Baga maraton de jocuri pe calc asa trece la mine cel mai repede timpul

| Oana_5036 a răspuns:

Pai... poti sa iesi cu prietenii, sa dai petreceri...sa iesi cu rolele, cu bicicleta

| Anaisssss a răspuns:

Si eu am tabara la sfarsitul lui augustbatting eyelashes Pai, aduna-ti clasa si iesi-ti la un gratar cand se mai incalzeste, incepe un jurnal, iesi afara cu prietenii, mergi la un film thinking