| Geanina_Chirila_1982 a întrebat:

Cum să fac sa treaca timpul mai repede până pe 27 mai?

11 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Urmareste seriale, stai pe computer, pe telefon, picteaza, uita-te la filme, picteaza... sunt multe de facut, timp sa ai. Pune-ti in minte un anume obiectiv pana pe 27 mai si gandeste-te ca obtii ceva. Baftawinking!

| Edmonds2342 a răspuns:

Ce e pe 27 mai? (de curiozitate tongue )

| CdeMetal a răspuns:

Incearca sa nu mai numeri zilele si sa-ti ocupi timpul cu ceva.

| andiceasu95 a răspuns:

In locul tau m-as culca si plimba

| CosminCD a răspuns:

Buna intrebare...ha ha ha! Ocupa-ti timpul cu diferite activitati. Cand ai multe de facut, nici nu stii cat de repede trece timpul.

| phantom22 a răspuns:

Salut, poti sa petreci timpul liber cu prietenii, sa stai pe ''PC", sa te uiti la televizor, sa lucrezi ceva pe acasa, etc. (sper ca te am ajutat)
bft

| MariaEcaterina99Y a răspuns:

Asculta muzica, ieși cu iubitul, prietenii, uita-te la seriale, citește o carte, învață. Sincer..ai destule oportunități. laughing

| stefan1993ful a răspuns:

Să vorbesti cu mine! O să vezi ce repede va trece timpul!

| Geanina_Chirila_1982 explică (pentru Edmonds2342):

Ma mărit?
Plec in excursie

| Geanina_Chirila_1982 explică (pentru stefan1993ful):

Ce să vb cu tine