| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa vad comentariile cuiva din lista de prieteni de pe facebook? funda! si raspunsuri serioase, nu in doi peri si-n prostie, daca nu cer prea mult!

2 răspunsuri:
| Adita1988 a răspuns:

Il bagi la prieteni apropiati sau close friendswinking funda? big grin

| anonim_4396 explică (pentru Adita1988):

Funda? alt obsedat de funda? tongue eu intreb cum sa ii vad comentariile. in contul meu intru la jurnal de activitati si imi apare "comentarii" si le vad. intrebam cum sa vad la altii. funda pentru ce? pe aer? mai bine nu te deranjai. daca vrei funda, de parca asta iti da de mancare, atunci merit-o! da un raspuns lamuritor ca nu patesti nimic. pana atunci mori de foame fara funda! tongue tongue