| yuli96 a întrebat:

Cum sa faci muschi cu gantere

15 răspunsuri:
| Elly4all a răspuns:

raised eyebrows. ce tare cum adica cum sa faci muschi ridici pur si simplu de mai multe ori pe zi ganterelelaughing.hai ca asta a fost tare.oh go on. du-te la sala
ByehappyElly

| afrodita17 a răspuns:

Simplu...ingurgitezi ganterele si te rogi sa se duca la muschi.winking laughing

| Serendipity17 a răspuns:

Le batai de sus in jos

| thechosenone a răspuns:

Copilas, nu face tu "sala" nu trage de fiare sau animale k ramai micut la inaltime. intrebarea asta sa te framante dupa 17 aniwinking

| Bogdan_6077 a răspuns:

Eu ridic de 1 saptamana ganterele si am 14 ani...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor tare frate intrebarea.ai clocit-o mult? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sala frate atata tot...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbim de o reteta? Culinara?laughingAtunci cred ca se ia muschiul, se baga la cuptor si...si ganterele nu stiu ce cauta in poveste.Erau din alta.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poti mentine dar nu vei pune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap cea mai tare intrebarerolling on the floorlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 serii a cate 12 repetari. (Recomandabil stand pe scaun sau o bancuta pentru ca trisezi mai putin).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E f buna intrebarea...nu stiu dc toti iau la misto intrebarea ta...nu ridici pur si simplu...iti trebuie un program saptamanal anume...trebuie km vreo 4-5 repetari cu cate 10-15 ridikri...greutatile sa se simta dar nici sa iti rupa mana...sa se simta k iti oboseste muschiul dupa vreo 2-3 repetari...nu's eu as in d-ale salii dar mai stiu si eu cate ceva... eu cred ca tot c am zis aici e bine... eu asa fac si sincer functioneaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei muschi cu ganterele iti va lucra doar tricepsul si abdomenulwinking ele se fac in mod repetat..., le ridici de 8-10 ori pe o mana si pe cealalta, dupa care stai 5-10 min dupa care repeti tot asa. si cam atat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fac in fiecare zi cu o gantera de 10 kg cam cate 100-150

| robertcena2 a răspuns:

Eu Am 9Ani Si Tot Ridic Cu Gantere .1.De Dimineata Faci Un Ex. De 20min 2.La Pranz La Fel. Si la Cina Si Inainte Sa Te Culci laughing