| ClauBwaa a întrebat:

Cum sa imi fac cont pe Yahoo Messenger?

6 răspunsuri:
| robertmagiculhp a răspuns (pentru Felys):

Clauditza123 raspunsul lui felys e bun dai funda si daca nu ma crezi cai bun incearca tu

| iflirius a răspuns:

Daca nu ai cont pe Yahoo Messenger, cum ti-ai facut cont pe TPU? raised eyebrows

| Firdinica a răspuns:

Te duci pe cont nou pe yahoo si de acolo trebuie sa completezi niste chestii despre tine si e gata. Apropo daca nu ai cont pe yahoo cum ti-ai facut cont pe TPU? Funda?

| SuciuRuxandra94 a răspuns:

Pai...da pe google si scrie yahoo messenger apoi scrie log in apoi iti apare o chestie unde scrie email si parola, da in jos si acolo scrie creeaza un cont