| EANS a întrebat:

Cum sa intru pe fantage, dar nu ma pot loga, nici pe site, nici pe facebook.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu mai am cont pe fantage dar am facut pe celalalt cu europe si o perioada am fost membru dar acum toate evenimentele nu mai merg of ce enervant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe facebook nu te poti loga iti dau contul meu nume de utilizator:imibatzocdetn parola:esti proasta

| Drunkk a răspuns:

Intra pe fantage europe

| IntoxicatED a răspuns:

Tiai facut cumva account recent? Ca acum au bagat o chestie...cu Europa adica cei din Europa care vor acum sa-si faca account intra altundeva.http://fantage.nexoneu.com/ aici trebuie sa-ti faci account. Daca nu te poti loga si il ai demult.nu stiu. fa-ti altul :-?