| gabygaby199 a întrebat:

Cum sa-mi fac stiloul sa nu mai zgarie. e parker si am dat o gramada d bani pe el.deci sa nu-mi ziceti sa-mi iau altul. da eu l-am scapat pe jos mai si de aia.cu penita si sa strambatcrying

Răspuns Câştigător
| Frumusika24 a răspuns:

Si eu tot parker si si si al meu zgarie dar am vz ca si-a revenit, scrie si tu cu el asa ca poate isi revine ca asa am facut sh eu.Succes!

3 răspunsuri:
| mihaela999 a răspuns:

Incerca sa o indrepti sau sa o strangi cu ceva(cu dintii)laughing

| Lavy_5428 a răspuns:

Nu prea ai ce-i face... Daca s-a strambat, s-a dus. Ia un pix ca are mai multe avantaje: n-o sa se strambe niciodata, e si ieftin si te si tine cat vrei...laughing

| mileyprincesspinkgirl a răspuns:

Indreaptai penita punand-o pe marginea scaunului, bancii, mesei etc si apasa pe strambatura (ps:mai tare putin)apoi inmoaie penita in cerneala si gatalaughing