| Ceamaidulcepisicuta a întrebat:

Cum sa-mi schimb emailul de pe facebook?

3 răspunsuri:
| AndrewBa a răspuns:

Păi dai acolo la setări cont, si setări principale. Și vei găsi „Schimbă-mi email-ul„
Baftăăă!

| Pasan_Denisa_1993 a răspuns:

Daca ai formatul nou de facebook dai la:"despre" dupa care "editare" la "date de contact"apoi sub emailul tau actual iti apare"adauga/sterge email", urmatorul pas "adauga inca un cont de email" dupa de ai adaugat trebuie sa intri pe noul email si sa confirmi dupa care intri din nou la email acolo pe facebook si bifezi emailul pe care vrei sa il folosesti... dupa care il stergi pe cel vechi... sper ca te-am ajutat, mai explicita de atat nu pot fi

| Simo72 a răspuns (pentru Pasan_Denisa_1993):

Deci trebuie sa am un email nou?