| aaaaaaaaaa14 a întrebat:

Cum sa pun imagine la muzica ca sa se vada la winamp o imagine langa numa dupa cate stiu se numeste imaginea albumului.Cum sa fac sa pun la oricee muzica(si sa fac sa se vada si la tel LG GS290 Cookie Fresh)

Vreau un raspuns rapid

MULTUMESC

2 răspunsuri:
| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Cu mp3tag
e un program, descarca-l de aici http://www.mp3tag.de/en/download.html
si poti sa faci tot ce vrei la melodie, click dreapta pe patrtu ala din stanga jos ca sa pui coperta

| DjMariusFresh a răspuns:

Cnd canta mel dai pe scrisul ala care se misca de la titlu si de acolo selectezi categria (nu mai stiu exact care e dar le iei pe toate la rand) si uploadezi imaginea
funda!