| ingerashpierduth a întrebat:

Cum sa pun o subtitrare la un film in Winamp?big grin

6 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

In winamp nu poti folosi subtitrare la film.
Eu ti-as recomanda totusi Vlc Media Player e foarte bun.Il poti lua de aici http://download.cnet.com/VLC-Media-Player/3000-13632_4-10267151.html;)

| jrjrjeee a răspuns:

Nu se poate cu Winampu din cate stiu eu.

| sasha a răspuns:

Ti apasat ctrl si dai clic pe filmul respectiv si pe subtitrare sa apoi nu mai trebuie sa ti ctrl dai clic dreapta si deschizi filmul in ce vrei tuwinking sper ca ai intzeleshappy

| bmcriss a răspuns:

Pui subtitrarea si filmul in acelasi folder ( doar aceste 2 fisiere ) si dai play. Daca este un winamp mai nou il ia automat daca nu, cum a spus si sasha, selectezi ambele fisiere - filmul si subtitrarea - si dai play in winamp

| Zuga a răspuns:

In winamp nu merge, foloseste bs player pentru filme cu subtitrari e cel mai bunwinking

| floppsk8r a răspuns:

Se poate si cu winamp. Pui subtitrarea si filmul in acelasi folder si asigura.te ca subtitrarea are acelasi nume ca si filmul happy apoi dai play