| laura23 a întrebat:

Cum pot sa pun o subtitrare la un film in WInamp sau in Mediaplayer? Am si BSplayer instalat insa cand ma uit la filme in acel program dupa ceteva minute mi se inchide calculatorul

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Inseamna ca (virgula) calculatorul tau se supraincalzeste, efectiv nu rezista atat incat sa vezi un film in intregime. Cred ca iti trebuie un calculator nou. Imi pare rau.

| ZeYa a răspuns:

Pai la fel ca si in BSplayer, drag & drop in Mediaplayer. happy