| dan_4962 a întrebat:

Cum sa scapi de stres?

Răspuns Câştigător
| RamonaMn a răspuns:

Relaxandu`te, gandind la lucruri pozitive, un masaj ar ajuta si el si chair si o baie fierbinte

8 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Putem combate stresul prin masaj, muzica de relaxare, bai calde si practicarea unui sport, astea ajuta foarte mult.

cristian
| cristian a răspuns:

Numai eliminandu-l.
Incearca sa evadezi din mediul in care te zbati zilnic.
Mergi undeva unde sa nu ai nici o grija pe o perioada de timp.

| viorel2c a răspuns:

Era un dialog intr-un film cu Arnold intre un rus si un american.Rusul:voi pentru ce aveti acvarii? A:impotriva stresului, dar voi? R:noi avem vodka.
Deci poti sa scapi de stres uitandu-te la pesti sau consumand o sticla de vodca, totul depinde doar de cat de stresat esti si din ce parte a globului te aflii.

| CriSslsa3 a răspuns:

Gandeste-te ca prietenii tai sunt alaturi de tine
fii fericit, si uita stresul

| mioara_1431 a răspuns:

Asculti muzica clasica

| bunica a răspuns:

Ia antistres.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alearga o juma de ora zilnic.

| jankauskas a răspuns:

Buna dan. ce pot sa spun decat din propia experienta.si eu am trecut prinytrun stres enorm.erAM CU EXAMENUL DE BACALAUREAT, probleme acasa, probleme de sanaate. iar corpul si mintea mea prea obosite...prea solicitate... mi s-a dat de la farmacie BILOMAG ZDROVIT sunt niste pastile galbene din plante pentru memorie, concentare si stres...este indicat sa iei una dimineata si una sera inainte de culcare si vei dormi linistit. poti intreba la farmacie.contin extract de plante si magneziu si vitamina b.numai bine