| andrushk50 a întrebat:

Cum sa visez ca am aripi si zbor?

Răspuns Câştigător
| andreitudose09 a răspuns:

Pai de obicei se zice ca visezi noaptea lucrul la care te tot gandesti inainte sa te culci! Daca ai o dorinta in a zbura, si te gandesti mereu la asta nu vad de ce nu ti-ar aparea in vis!

4 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Nu poti sa iti controlezi visele!
Inchide ochii si imagineaza-ti ca ai avea aripi si ai zbura... big grin

| krysstal a răspuns:

Te urci pe bloc cu umbrela si sari, real feel

| andrushk50 explică (pentru krysstal):

Sa stii ca asa am facut si a functionat. Cred ca ar trebui sa faci si tu asa. Va fi foarte eficient mai ales pentru tine. rolling on the floor

| buttercoree a răspuns:

Trage pe nas.