| IoanaGabby22 a întrebat:

Cum pot sa zbor? Daca imi fac niste aripi foarte imense din hartie?

Răspuns Câştigător
| TempestUV a răspuns:

Oamenii nu pot zbura. Daca chiar vrei sa zbori aruncate dintr-un elicoplter bineinteles sa ai si parasuta cu tine.Sa ai o seara frumoasa

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Buna
In cel mai rau caz o sa cazi din copac.

| thenineties a răspuns:

Bună!
În vise poți zbura, dar hârtia se rupe.
O seară frumoasă!

Răspuns utilizator avertizat
| zurick a răspuns (pentru IoanaGabby22):

Mai bine iti faci niste aripi de ceara +pene +ca o sa ai nevoie de o saltea sau de un loc de veghi.

| qpRalluka a răspuns:

Sincer, n-ai cum să zbori findcă nu eşti pasăre sau altceva. şi nu incerca că o să te răneşti. da ce stiu eu.