| misu2315 a întrebat:

Cum scap de destroy pe cs 1.6 sad funda!

Răspuns Câştigător
| ravanoos a răspuns:

Stergi jocul si il instalezi iarasi

12 răspunsuri:
| haifisch a răspuns:

Scrii in consola:
unbindall
rate 25000
fps_max 121
Apoi dai restore to default la taste.

| podaru17 a răspuns:

Instaleaza cs iar, copiezi mapele, sound si models dar le iei cu fisier instalezi cs iar le copiezi in noul cs si gata funda big grin? (si sa nu copiezi cumva tot fisieru csstrike pentru ca nu scapi de destroy)

| Favorite a răspuns:

Sau....ca sa nu iti mai reinstalezi Cs de fiecare data : te duci IN : cstrike si stergi :config.cfg care e putin mai joswinking SPOR! Am primit si eu destroy ...ca din greseala am facut reclama!

| VladMC a răspuns:

MasterK3nt,esti foarte bravo! Multumesc frumos, mie mia ajutat ceia ce ai spus tu.Pacat ca nu am pus eu intrebarea si iti dadeam eu funda: DD DD

| ZaYsTu a răspuns:

Pai ia-ti alt cfg si ii dai exec in COnsola FUNDA PLZ?

| Mesteruu a răspuns:

Ba tb doar sa te duci unde ai instalat cs si dai csstrike si e acolo config.cfg si il stergi si mai bine dai un restart la calculator si intri si merge

| RoyalFlash a răspuns:

Foarte simplu intrii in cs
dai in consola si scrii rate2500 dupa scrii fps_max100.00 si fps_modem 100.00
si in rest dai use default la taste.
BAFTA

| Cristian_Yonutz_2000 a răspuns:

Hei eu am sters 3 cfguri sinu merge 3 am gasit 3 am sters mai am ce face acum pls un rasp pe fb pls mult

| MasterK3nt a răspuns:

Ba esti fraier ca i-ai dat funda lui razvy1999 fi atent aici
1) intri in consola si scrii rate 2500 dai enter si scrii fps_max 500 dai enter si mai scrii con_color "255 255 255" sa scrii (punctele)
2)intri in optiuni dai keyboard dai UseDefaults si dai ok si aplicatie si ok si gata destroy fara sal reinstalezi

| Cristian_Yonutz_2000 a răspuns (pentru MasterK3nt):

Ma eu am auzit ca stergi cfg si gata eu am sters 3 cfguri si nu-mi merge ca 3 au fost daca aveti vreun rasp pls nushu cei cu funda asa dar lasati rasp pe fb yonutz cristian rm vl berbesti

| sugars a răspuns:

Na. nu te pune cu prostii ca nu esti prost sa dai default la taste