| anonim_4396 a întrebat:

Cum scap de un furunc fara sa merg la doctor?

Răspuns Câştigător
| pavel88 a răspuns:

Iei o ceapa si o tai pe-n 2 si o pui pe ceva sa sa se incalzeasca da nu prea rau si dupa acea o pui pe furunc.iti trece mai repede

3 răspunsuri:
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Te duci la doctor.

| VanessaM a răspuns:

Cu lichidul acela portocaliu al rostopacai. si eu am avut si dupa ce mi-am dat de vreo 5-6 ori mi-a trecut. happy

| marianaana a răspuns:

Eu stiam o metoda care o folosea bunica mea... faci un pic de aluat din faina si apa.trebuie sa-ti iasa un pic mai tare. faci o turta mica pe care pui un pic de miere NATURALA.chestia asta o pui pe furunc si pansezi. dupa cateva ore,desfaci, cureti locul si repeti treaba de mai sus. mierea iti va trage tot"raul"(cum zic batranii), de acolo.