| loveyousomuch92 a întrebat:

Cum scot o persoana de la ignore? vreau so bag din nou in lista cum fac? multumesc.

8 răspunsuri:
| iri a răspuns:

Messenger > Preferences > Ignore list > click pe id-ul respectiv > Remove.
Apoi ii dai Add in lista, normal.

Succes!

| ForeignO a răspuns:

Simplu, uite o schema:

Messenger ->Preferences ->Ignore List -> apoi vei avea o lista cu toti carora le-ai dat ignore. Il alegi pe respectivul si ii dai remove.

Simplu!

P. S Daca il scoti de la ignore, nu il vei avea in lista! TRebuie sa il bagi di nou.

O zi Buna!

| loveyousomuch92 explică:

Multumesc mult! toti m-ati ajutat dar pacat ca trebuie sa aleg doar un raspuns castigator!sadhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi si o stergi din lista ignoratilor si o bagi la "ADD CONTACT", dupa care astepti sa-ti dea iarasi acceptwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vulpito, nu-i mai explica cum se ajunge la lista de ignorati, ca daca ii are acolo el i-a bagat, deci stie drumul rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte usor : trebuie sa intri sus la messenger apoi dai click la Preferences apoi dai click pe ignore list si o saty apara lista ta de ignore, trebuie sa apesi cu un click pe id respectiv si apoi dai remove iar apoi apesi pe ok. dupa ce ai facut toate astea introduci id respectiv in lista da printr-un simplu click la Add Contacts si de acolo te descurci u. Mult noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la preferences si la ignore list dai pe id si ii dai remuve si pe urma add
si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumes mult roscavitza

Întrebări recente