| Boysad a întrebat:

Cum scriu N si n cu accent grav si ascutit
ca in spaniola
dau funda!

5 răspunsuri:
| AlaDyn172 a răspuns:

Acolo in dreapta jos ai ceva cu "EN" daca e in engleza tastatura sau... "RO" daca e in romana dupa dai ceva de genu Select more languages... dai acolo si cauti "ES" si dupa trebuie sa apesi pe tasta din dreapta lui "L" [DOAR DACA AI TASTATURA ESPANIOLA]! sau mai este alta varianta dar nu o stiu! sper ca te-am ajutat!

| Boysad explică (pentru AlaDyn172):

Nu am tastatura in spaniola nu e alta solutie?

| BiibiiBaaa a răspuns:

Ň... ń. Ń

| Boysad explică (pentru BiibiiBaaa):

Da dar cum fac

| BiibiiBaaa a răspuns (pentru Boysad):

Pai dai la Start-->All programs--> Accesories-->SystemTools-->Character map. si cauti acolo big grin