| pisicoi a întrebat:

Cum se ajunge la Metin2 in Grota exitului.

Răspuns Câştigător
| Asdffd a răspuns:

In grota potzii ajunge prin map1 si prin vale!

Nu poti intra daca nu ai pietrele insangerate care le poti obtine de la 75 in sus!
Baftaa!winking

3 răspunsuri:
| aNdReWMe a răspuns:

In grota exilului poti ajunge din map 1 la seon, omul de langa batran. Iar daca ai cumparat biletul de pe net te va lasa sa treci.

| XxAndreiMasterxX a răspuns:

In grota intri de la 75 cu piatra insangerata dar pe serveru privat intri de la ce nivel vrei. si cum vrei intri exact cum ai merge in map2 prin map 1 e cea mai scurta cale mergi pana la teleporteru ala din stanga jos si de la el pe sv privat e un puct albastru acolo e grota iar pe ro e un paznic de iti cere piatra insangerata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sdsadasdsda