| Alecsandraa97 a întrebat:

Cum se creaza un album nou de fotografi pe Facebook? Urgent.

3 răspunsuri:
| Cristian1994 a răspuns:

Buna! dai intai la fotografiile tale si undeva sus scrie "upload photo" si poozele care le incarci pe facebook ti se creeaza singur un album cu ele.Multumesc...funda?

| Đεηisα a răspuns:

Buna! Dai la fotografiile tale si sus in dreapta scrie incarca fotografii(upload photos) dai acolo si dai pe alege fotografiile.scrii numele albumului si dai creeaza album si gata in caz ca vrei sa mearga mai repede dai pe incarca fotogarfii si putin mai sus in chenarul ala care iti apare scris vezi :''incearca incarcarea mai simpla''si dai acolo
sper ca te-am ajutat... funda?big grin

| Neagui_Otilia_Lucretia_1969 a răspuns:

Eu credeam ca pot crea albume mai deosebite pesonalizate