| babylove a întrebat:

Cum sterg un album de pe facebook funda urgent :*

Răspuns Câştigător
| HappySadness a răspuns:

Buna! Intrii mai intai la albumul pe care vrei sa il stergi, dai Edit Album (Editeaza albumul, daca ai in romana) si iti apare un dreptunghi happy si acolo jos trebuie sa scrie : Delete Album/ Sterge albumul.
Sper ca te-am ajutatwinking

2 răspunsuri:
| Fashion a răspuns:

Buna!
pai dai click perespectivul album si mai jos ai optiunea „sterge albumul" click acolo si gata!
succes!

| Redflowers a răspuns:

Pai dai pe albumul tau, apoi pe "editeaza albumul" e scris cu albastru deasupra pozelor, iar apoi dai pe "sterge albumul" e scris tot cu albastru in stanga joswinking