| R0011 a întrebat:

Cum se da fundita? Plizzz.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În dreptul fiecărui răspuns este o fundiță gri, dai clic pe ea, clic pe ok și ea se transformă în portocaliu.
Pa, pa.

5 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

In dreapta jos la raspunsuri iti apare o fundita si dai click pe ea

| Emena a răspuns:

Cand intri la intrebarea pe care ai pus`o, ai in dreapta o funda maree. apesi pe ea la raspunsul la care vrei sa dai funda si gata

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Esti noua aici nu?! Dupa ce strangi cateva raspunsuri - le citesti -. La acre ti se pare cel mai bun vezi imediat sub el o fundita gri pe care scrie "declara raspunsul castigator" si dai pe ea. iti scrie o chestie, iar tu trebuie sa dai "ok"! De ce nu dai prima ta funda, aici pe TPU?!
succes

| NoKidding a răspuns:

Da-mi funda si iti zicbig grin

| Alex_8736 a răspuns:

Ai acolo in dreptu raspunsului care vrei sa dai fundita o fundita gri dai click pe ea si apoi te intreaba daca vrei sa fie raspunsu castigator si dat ok si gata:X.