| CamyAngel a întrebat:

Cum se fac credite in IMVU usorhappy? Dau funta pentru mai multe modalitatii si usoare de facut cu explicatii la ele mai amanuntite big grin

Răspuns Câştigător
| LoLFuNKyPooF a răspuns:

Google/imvu/eran credits/verify your email/500credite; home/imvu/chat now/tutorila/1000credite; myyerabook/cont/500 rcedite de la exchange. fundA? poti sa te faci vip pe sitel imved.com dar nu merge mereuincerci si tu de mai multe ori si dupa te faci creaotr si ai credit nelimitat