| Radu_Bogasiu_1949 a întrebat:

Cum se face ca aud vocii ca ma striga si cand ma duc acolo de unde se auzea vocea nu-i nimeni

5 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Te oprești din tras prenandez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Halucinatie se numeste. Mai incet cu stresul, eventual alcoolul si supararile.Din ce in ce mai multi auzim ...ca ne striga.

| Gabitzu246 a răspuns:

Cu totii o sa ajungem sa auzim voci....mai devreme sau mai tarziu... stai putin cred ca ma striga stefan cel mare sa ii dau ceva de mancare.

| deliqventa13 a răspuns:

Si eu mai aud din astea.Cred ca suntem in aceeasi situatie.Din aceasta cauza nu imi prea place sa stau singura undeva, te sfatuiesc sa incerci sa asculti muzica sau cate din astea...