| undertaker2106 a întrebat:

Cum se face o baterie pentru un scuter electric cu autonomie nelimitata ca am auzit la niste persoane ca au autonomie nelimitata

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu exista autonomie nelimitata. Tot va trebui incarcata periodic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba i pe ei mai multe. Sigur e o smecherie la mijloc, ceva ce nu au mentionat, anumite conditii.

Dar autonomie nelimitata in sensul ca mergi cu ea oricat fara sa o incarci vreodata, fara sa aiba incarcator ( de ex panouri solare, alternatoare etc ) Nu exista.
Candva trebuie sa o incarci.