| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot cumpara un scuter electric pentru persoane cu handicap locomotor?

3 răspunsuri:
| kenzo007 a răspuns:

Exista magazine happy Daca esti din CLuj gasesti pe strada motilor. In rest ar trebui sa fie langa spitale cel putin asa cred, dar te poti interesa de la un spital. happy

| MM a răspuns:

A mai fost o intrebare de genul asta.Vezi daca te pot ajuta raspunsurile. http://www.tpu.ro/......4-roti-am/

| Gelu16 a răspuns:

Incercati la www.step2.com.ro, www.triciclete-adulti.ro, etc. Sotia mea are asa ceva de peste 1 an si i-a schimbat in bine viata, duce o viata normala.
Majoritatea vi le trimit acasa.