| tpuuser20 a întrebat:

Cum se face steluta asta ⋆ din tastatura? Va rog nu imi spuneti sa iau cu copy paste.

Răspuns Câştigător
| Ho1 a răspuns:

Apesi Shift si tii tinut acest buton, si in timpul asta apesi 8 (sus la tastatura sunt cifre 1 (!), 2("), 3(#), 4($), 5(%), 6(^), 7(&), si 8(*).

La tine, nu ar putea aparea asa steluta cum ti sa primit doar DACA esti la calculator de asta:
http://img.simpalsmedia.com/......3A5A24.jpg

Dar daca ai notebook, ti se va primi
asa steluta cum ai scris in intrebare
( ⋆)

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| delia2002 a răspuns:

Nu ai cum sa o faci, poti sa faci doar steluta asta: *

| ÐÿÅ a răspuns:

Buna! happy
Apasa pe "alt" si pe un numar din dreapta si apoi ia mana de pe alt. happy ☻ ♣ ♠ • ○ ☺ ♥

| Ho1 a răspuns (pentru Craftt):

Raspuns de folos