| Gentiana a întrebat:

Cum se face un album pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Kissy123 a răspuns:

Pai eu ma duc la fotografii si vezi ca mia sus in dreapta apare incarca fotografii apesi acolo si apoi iti apare acolo si apesi pe alege fotografiile le alegi dai un nume la album si apesi pe terminat

pls funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand bagi poze pe facebook si ele se incarca scrie mai jos "numele albumului" (cred ca asa scrie dar ceva de genuoh go on) si eventual iti scrie data albumului si in loc de data aia iti scrii u numele albumului si dupa aceea dai creeare album.bafta! funditabatting eyelashes?

| Boss_Gratian_1986 a răspuns:

Gratian boss denisa dizzi rosana sefa petricamofiotu