| AT a întrebat:

Cum se joaca lady popular? mi-am facut cont, si nu stiu cum sa fac bani, sau sa-i dau sa manance, sau ce mai trebuie acolo. cine imi zice si mie? plssss funditaAA-multumescwinking

Răspuns Câştigător
| Georgix a răspuns:

Bani:jucand mini jocuri, muncind si de asemenea vei primi o suma de bani de la iubit
Mancare:cumperi din supermarket

2 răspunsuri:
| CreepyCrow a răspuns:

Draga mea, ar fi mai bine sa dai in susul paginii de la ladypopular la,, Ajutor,,
stiu cum se joaca dar e muuuuuuuuuuult de scris, asa ca citeste acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Day la ajuthor ca dk stwau sa sktyu acum km se jk ma apuka somnul pe tastaturwa