| anonim_4396 a întrebat:

Cum se joaca Monopoly Hannah Montana?

8 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

A aparut asa ceva.laughing doamne

| Puiutz a răspuns:

Wow deja exista si Monopoly Hannah Montana? rolling on the floor
Pfu... asta dalaughing.

Pai nu are instructiuni? Normal acolo ar trebui sa scrie.

| LittleandLiars a răspuns:

Citind regulamentul raised eyebrows

| Dominicc a răspuns:

@JiJinhyoo - inteleg ca intrebarile sunt retorice dar... tu ai ceva?

de exemplu. suferi?

| alex:) a răspuns:

Doamne ce mai apar si pe piata asta numa sa le cumperi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dati cu zarul pe rand cumparati cartonase si gari pentru a supravietuii daca av cartonasele de toate culorile va puteti cumpara case sau hoteluri [si bineintele daca av banilaughing] si restul gasesti si in regulament regulament

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Habar n-am nu am asa ceva dar oricum te sfatuiesc sa nul joci prea mult ca o sa devi obsedata si mai ales faptul ca o vezi pe hana cand joci[! iac

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La inceput bancherul va imparte banii la fiecare jucator inparte.se amesteca cartile de joc. jucatorii trebuie sa isi puna pionii pe patratul care scrie GO. Apoi dati fiecare cu zarul. si cine a dat cel mai mare incepe primul mai aflii tu