| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum se joaca monopoly unior hanna montana va rog!

8 răspunsuri:
| User a răspuns:

Iar hannah? 8-)
Totusi, n-am inteles. ce are hannah asta asa special de e asa idolatrizata? Are 6 tate, 3 cururi? sau?raised eyebrows

| TaylorMomsen a răspuns:

Trebuie sa ai o foaie cu instructiuni.

| Madutza_9991 a răspuns:

Atunci te plangi la magazin ca nu ti-a dat si regulamentullaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai usor daca nu sti joaca cum se joaca normal ca eu am monopoly normal invarte zarurile si pe undes cade dacas cade pe casa sau hotelu altuia trebi sa dai bani

| mamarutza1 a răspuns:

Pai...citeste regulamentul laughing thinking

| kata100 a răspuns:

Regulametul e in engleza incerca si-l tradu pe translatehappy

| Is There Love In Space? a răspuns:

Cu grija

| baby_3369 a răspuns:

Nu am regulamentstraight facedaca aveam citeam straight face