| 7Azaky a întrebat:

Cum se numesc pietrele alea de fac scantei cand le izbesti? (parca era ceva cu crampene...sau ceva asa...)!
Am uitat cum se numeau... daca poate cineva sa ma ajute ii tare multumesc! Primu are funda!

Răspuns Câştigător
| RetardedRacoons a răspuns:

Cremene.

9 răspunsuri:
| 7Azaky explică:

Da asa e big grin Multumesc!

| 7Azaky explică:

Imi pare raubig grin Am dat deja funda (v'as da la toti daca as putea! Va multumesc mult big hug )

| BCoMichael a răspuns (pentru 7Azaky):

Poti sa-mi dai mie vot big grin am rasp al doilea

| BCoMichael a răspuns:

Cremene! funda?

| BCoMichael a răspuns:

Puteam sa raspund primul dar mi s-a blocat pc-ul! Chiar am rasp primul

| 愛LeEu愛 a răspuns:

Cremene!

| QiCKaaTc a răspuns:

Sunt mai multe... Cremene, cele care fac scantei si poti aprinde focul cu ele, sau cele care nu fac scantei ci doar pocnesc cand le izbesti.

| D4ny4WIN a răspuns:

Crepene! :))))

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me

Întrebări recente