| Orbithh a întrebat:

Cum se numeste melodia cantata de Rebeca Neacsu la preselectiile Romanii au talent sezonul 1?

20 răspunsuri:
| RomulusMilea a răspuns:

Se numeşte "Ave Maria".

| MonkeyBoss a răspuns:

Pffff, au aparut Re_Na_Ma-le si Ra_Ne_Mi-uri, ca ciupercile dupa ploaie laughing. Conturi peste conturi, confectionate la foc automat!
Gata, m-ati convins laughing - jos masca si credem tot laughing

| MonkeyBoss a răspuns:

Pentru Re_Ne_Ma_1989 - "Acest utilizator te ignora. Nu poti comenta la raspunsurile sale." - Vaaaai, deja a inceput sa-ti creasca nasul laughing. Mincinoasa! Mincinoasa! laughing. Rushinicaaaa! laughing

| Adi199513 a răspuns:

Ave Maria ..aceasta este sigur melodia cauta si pe you tube scrie asa Rebeca Neacsu - Ave Maria

| Orbithh explică (pentru Adi199513):

De fapt melodia era Pie Jesus

| Re_Ne_Ma_1989 a răspuns:

Melodia interpretata de mine mla Preselectii Romanii au talent-sezonul 1 se numeste Pie Jesus-Andrew Loyd Webber(este un lied). Multumesc!

| MonkeyBoss a răspuns (pentru Re_Ne_Ma_1989):

Mai, sa fie! Tu, Rebeca Neacsu, ti-ai facut contul chiar in ziua postarii acestei intrebari!?! Hahaha! Ti-a spus un spiridus ca pe TPU cineva intreaba ceva legat de tine, si repede-repede ai intrat sa-i raspunzi...

| Ra_Ne_Mi_1977 a răspuns (pentru MonkeyBoss):

Nu i-a spus un spiridus, i-a spus mailul cu alerta google! Altceva?! Oricum celelalte raspunsuri sunt eronate! Concluzie:Rebeca interpreteaza in Preselectii tongueie Jesus-Andrew Loyd Webber

| Re_Ne_Ma_1989 a răspuns (pentru MonkeyBoss):

Alerta google se numeste spiridusul! Si nu mi-am facut cont, m-am logat direct de pe facebook! Merci!

| Demzz a răspuns (pentru Re_Ne_Ma_1989):

Tu esti aia de la romanii au talent?

| Re_Ne_Ma_1989 a răspuns (pentru Demzz):

Da,sunt aceea de la Romanii au talent -sezonul I!

| Demzz a răspuns (pentru Re_Ne_Ma_1989):

Ok daca zici tu :? :? :? ia da-mi si mie id-ul tau! happy tongue

| HermioneLove a răspuns (pentru Re_Ne_Ma_1989):

laughing fata, nu cred ca tu esti aia sincer! nu cred ca Rebeca sa-si faca cont pe TPU, da id-ul draga sa te vedem la web si apoi poate o sa te creada cineva! laughing

| MonkeyBoss a răspuns (pentru Ra_Ne_Mi_1977):

Ok, fie ca tine, ca oricum nu crede nimeni laughing

| MonkeyBoss a răspuns (pentru Demzz):

In visele ei cele mai frumoase, este Rebeca Neacsu laughing

| MonkeyBoss a răspuns (pentru HermioneLove):

Da, da, intr-o alta viata! laughing)

| Ra_Ne_Mi_1977 a răspuns:

Pie Jesus-Andrew Loyd Webber!

| Ra_Ne_Mi_1977 a răspuns:

Pie Jesus