| bogdan_5147 a întrebat:

Cum se poate face un site? va explicati-mi si mie

Răspuns Câştigător
| pnKK a răspuns:

E vorba de programare web, HTML, PHP, MySQL, AJAX, Java Script, CSS, etc. insa exista scripturi OS, cu care poti crea mici portaluri, insa o treaba buna + promovare + design atragator, strategic nu se face prin doua batai din palma, ci prin multa munca si cunoastere. Sugestie: Cauta scripturi php gratis (phpBB - forum, phpNuke-portal, phpFusion-portal, joomla etc.)

2 răspunsuri:
| Flash a răspuns:

1. Inveti HTML si PHP + programe gen Dreamwaver (daca nu vrei sa lucrezi in Notepad) sau
2. Cauti pe net site-uri deja facute (template-uri) si le modifici

| Sigmund a răspuns:

Buna. Te sfatuiesc sa-ti faci unul pe wordpress.