| mcrenma a întrebat:

Cum se pot face transferuri de fisiere in afara de trimisul pe mess sau mail?

4 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Ptr a transfera catre o persoana anume eu folosesc oovoo. Poti trimite cate fisiere doresti iar persoana le poate primi cand se conecteaza. Nu trebuie sa fie on line cand le trimiti. Bineanteles amandoi trebuie sa aveti cont pe oovoo. E gratuit si merge mult mai bine decat yahoo ca: transfer fisiere, mess, webcam, chat, discutie live, etc.

| 4Fun a răspuns:

Incearca cu skype, poti trimite fisiere mai mari. happy ` si merge mai repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosind programul team-viewer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin skype si prin ooVoo