| gabytzuk_3613 a întrebat:

Cum se scapa de depresie? in afara de trimisul la psiholog eventual psihiatru laughing

11 răspunsuri:
| Adya20 a răspuns:

Emo side nu inseamna depresie permanenta, tristete, etc!happySunt emo dar nu asta inseamna! Si eu am problema ta dar.ca sa mai scap de ea din cand in cand imi gasesc cate o ocupatie, dansul este una din pasiunile mele, si incerc sa am tot timpul ceva de facut din ce-mi place ca sa scap de depresie! Trebuie sa ai putina vointa, daca iesi cu prietenii out ai sa vezi ca poti scapa de depresie si vorbesc despre prieteni cu care t simti bine!

| gabryel a răspuns:

Fii mai obtimista, gandeste pozitiv si nu mai lua in seama orice lucru. Emoz te-ai murdarit la gura de engleza, eu stiam ca TPU este un site romanesc si se pun intrebari in limba romana si se raspunde tot la fel vorbeste in romana bai taran de oras...mai vrei si funda...

| gabryel a răspuns:

Ia zi' '' E moloz '' iti place poza? te pupa salam kiss, daca stii la ce ma refer, pe cine ai mai vazut tu ca raspunde in alta limba decat romana pe site asta? Esti nou pe aici nu mai carai la aia care sunt mai vechi pe site.

| gabryel a răspuns:

Tare clipu E moloz, chiar mi-a placut...doar atat poti? Hai vreau sa iti vad adevarata valoare nu ma multumesc cu atat...

| gabryel a răspuns:

E moloz vezi ca ti-a disparut clipul te-am reclamat pentru spam 1-0 pentru mine...

| gabryel a răspuns:

Nu m-a durut nimica fratioare dar vezi ca daca mai esti raportat odata vei fi suspendat...succes

| Anonim_3812 a răspuns:

No chance.join the emo side! we have milk and cookies.

| Anonim_3812 a răspuns:

We still have cookies...

| Anonim_3812 a răspuns:

Bai "cocalar de mall" daca tu nu intelegi poti sa-i ceri cuiva sa-ti traduca, raspunsu nu era pentru tine!(si ma abtin sa zic cu ce te-ai murdarit tu la gura)

| Anonim_3812 a răspuns:

Te-a durut adevarul...inteleg.

| vasilegheorghe09 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=F5Za9-uX4b8&feature=related
Pe eu cand is suparat nu ma mai gandesc la acel lucru si zic in gandul meu Dumnezeu ma ajuta si trec si apoi imi vad de treaba de exemplu daca invat continuii sa invat, daca ma joc, ma uit la filme continuii activitatea. Adevarul e ca doar Dumnezeu te poate scapa de depresie si cu ajutorul lui poti fi fericita