| florin422004 a întrebat:

Cum se pune un clip pe youtube?

9 răspunsuri:
| Naturelle a răspuns:

Trebuie sa iti faci cont happy

| Rocked_Edy_1990 a răspuns:

Intri pe youtube, Dai " Creeazati un cont sau Inregistreaza-te " apoi dupa ce ti-ai facut cont o sa ai in dreapta sus, Adauga un Videoclip, dai pe aia selectezi din calculatorul tau videoclipul si astepti sa se adauge. Funda?

| florin422004 explică (pentru Rocked_Edy_1990):

O sa incerc sa pun videoclipul mai tarziu, si v-am intrebat doar ca m-am calificat in tragerea la sorti pentru a castiga o camera foto. O sa iti dau alta data funda, daca e iti dau de paste ca atunci imi da telefonul tata.

| Rocked_Edy_1990 a răspuns (pentru florin422004):

Aha, stim ca mai toata lumea sa calificat pentr ca trebuie doar sa raspunzi la 150 intrebari din oracol.

| florin422004 explică (pentru Rocked_Edy_1990):

Chiar si tu te-ai calificat?

| Rocked_Edy_1990 a răspuns (pentru florin422004):

De 3 zile m-am calificat

| Rocked_Edy_1990 a răspuns (pentru florin422004):

Si am 177 d eintrebari, peste 150

| florin422004 explică (pentru Rocked_Edy_1990):

Eu aseara. Vrei sa fim prieteni?

| florin422004 explică (pentru Rocked_Edy_1990):

Si eu am la fel!