| anonim_4396 a întrebat:

Cum se reformateaza un calculator? va rog id meu de mess ak_47199 cine ma poate ajuta? va explic mai bine pe mess

8 răspunsuri:
| ruxandra_7524 a răspuns:

Vindel ca e stricat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu caut acelaasi lucruwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lucy_2peu_mafiot

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te pot ajuta eu va las id meu djtuchi2009

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Reinstalezi windows`ul si se reintroduce memoria... cum spunea pavcov mai bine pui programele pe un CD sau DVD mai intaibig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pt a reformata iti trebuie un cd cu windows mai intai! So lum de la 1 : bagi cd cu windows dai rr la pc si apesi de multe ori pe space sa se buteze dupa aia o sa apara o imgine albastra, si acolo sper sa te desurci daca vrei id meu r0bby4pk

| pavcov a răspuns:

Se reinstaleaza windows-ul si se reintroduce memoria adica tot ce ai avut pana acum toate programele bineinteles ca le vei pune mai intai pe un cd sau pe un dvd depinde!