| anonim_4396 a întrebat:

Cum se scoate capacul de la baterie? am samsung s5230 si nu pot sa o scot...am tras de ea... dar fara rost.mentionez ca am telefonul de 1 zi

Răspuns Câştigător
| Tom a răspuns:

Apesi putin pe el si impingi in sensul sagetii. La inceput e mai greu. dupa se scoate foarte usor.Bafta!

6 răspunsuri:
| Cristianne a răspuns:

Draga anonim, daca ai avea un pic de minte, ai stii ca se scoate greu capacul de la baterie. app, sunt satena.bye

| sinblade27 a răspuns:

Are un mic sistem de slide apesi pecapac si tragi in sensul sagesti si eu am avut de furca mai ales prima data

| Cretzule a răspuns:

Cu ranga

| Underground_8492 a răspuns:

Cu ciocanul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum ii scot codu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kitty cred ca tu esti la origine ...blonda