| byaaaa a întrebat:

Cat trebuie tinuta o baterie la formatat.
. Telefonul e samsung S5230

Răspuns Câştigător
| xt9000 a răspuns:

12 ore timp de tri ori. dupa aceasta nu mai are nevoie si il poti tine normal. daca e baterie li-ion atunci nu trebuie

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O noapte intreaga aia da primele 3 incarcari apoi nu mai e necesara formatarea sau 10 ore in caz ca e de zi.

| Byencutza16 a răspuns:

Telefonul este nou nu? la inceput de 3 ori trebuie sa stea 12 ore la inkarcat asa am facut si eu si acum ma tine bateria o saptamana si ceva si ascult muzica in fiecare zi

| Cristi01Andrei a răspuns:

3 zile. Dupa ce se incarca prima oara vorbesti pentru a putea descarca si apoi tot asa.Telefonu trebuie tinut in priza 12 ore fara sa umbli pe el fara sa.i faci nimicwinkingFunda va rogbig grin

| madalinakaratista a răspuns:

In ziua de azi nu mai e nevoie sa tii mai mult de 4h tell la incarcat chiar si la formatare