| florin_7920 a întrebat:

Cum se stie daca cineva va minte? Cum faceti sau cum procedati ca sal demascati vreau parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| AndreeaG a răspuns:

Se inroseste, nu mai stie ce sa zica, repeta de mai multe ori aceeasi fraza.:)). Uite aici, poate te ajuta:http://vladgrigorescu.com/teorie/cum-iti-dai-seama-cand-cineva-minte/

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Il duc pana la la un anumit punct si ii arat ca se contrazice singur in afirmatiihee hee

| Cleona a răspuns:

Cand neaga totul si incepe sa rada(zambeasca), m-as razbuna pe el/ea cu acelasi plan(ochi pentru ochi)

| andy_3925 a răspuns:

Pai se balbaie, imi evita privirile, gesticuleaza mult, repeta de mai multe ori acelasi lucru, cateodata lucrurile pe care le spune mi se par ciudate sau dubioase.Ca sa il demasc ii pun intrebari pana cand imi dau seama ca a mintit si il fac sa recunoasca>:devil

| annemarie_9916 a răspuns:

Gandeste-te daca uh minti o persoana cum reactionezi.Eu de exemplu sunt cu un baiat tot Florin care de fiecare data cand minte nu se uita in ochii mei sau schimba subiectul repede.Eu cand mint ma bufneste rasul. Minciuna poate fi descoperita in mai multe feluri acum depinde de persoana.winkingNoroc sa detectezi mincinosiwinking