| perceive a întrebat:

Fetelor, va faceti peeling? cum procedati? ce exfoliant folositi? nu vreau site-uri nici copy/paste-uri, vreau parerile voastre!

1 răspuns:
| valThina a răspuns:

Cel mai bun si sanatos este peeling`ul cu malai sau cu zatul de la cafea. daca faci cu malai trebuie sa il amesteci cu gelu d dus ca sa nu fie prea abraziv, iar daca vrei sa faci cu zatul d la cafea trebuie sa il folosesti doar p el. aman2 sunt f bune : malaiul curata f bine si nu o sa ai puncte negre(poti sa il folosesti si pentru fata)sau vara cand se exfoliaza bronzul e f bun deoarece nu ramai cu pete si zatul d cafea curata si o sa iti simti pielea mai elastik si intinerita
l recomand p amandoua