| alexfotbalpoli a întrebat:

Cum se tradece urmatoarea fraza in engleza! corect: pai am intrat pe dafont.com si nu stiu ce sa iau de acolo help.

Răspuns Câştigător
| WhiteLife a răspuns:

"Pai am intrat pe dafont.com si nu stiu ce sa iau de acolo" = "Well, I've entered dafont.com, but I don't know what to take from there."

ps: daca cuvantul "ce sa iau" are seunsul de "a cupmara", atunci, in loc de "take" scrie "buy". Eu nu stiu cu ce sens l-ai folosit, asa ca ti-am scris ambele variante.

Succes!

1 răspuns:
| Theodora292001 a răspuns:

Well, i entry on dafont.com and I have no ideea what to take from there! am 11 ani si stiu!