| Andruta a întrebat:

Cum setez google ca pagina de pornire

5 răspunsuri:
| Ioana :x a răspuns:

Buna! Dai la Tools -> Internet options -> apoi scrii www.google.com
Pa:*

| DannyNuIntelegeTPU a răspuns:

1.Sus,in ultima bara, exista o casutahappy
Daca nnu ai inteles unde apasa Alt si M si ti se deschide

2.Add or change home.(adauga sau schimba pagina de pornire)

3. Daca in momentul respectiv te afli pe google (pagina de start)setezi "use the current tab set as you home page"...si s-a rezolvat

Bafta!:*

| overdose90 a răspuns:

Pai in Mozzila, intri in Tools, apoi Options, si acolo unde scrie Home page, tastezi "www.google.ro". sau in Internet Explorer, la fel, cauti Tools sau Internet options, ceva de genul, si unde iti cere Home page, tastezi site-ul.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Depinde de browswer-ul care îl foloseşti. De obicei, intri în Menu-->Settings-->Preferences şi scrii la Home page www.google.com.

Răspuns utilizator avertizat