| Sonia822 a întrebat:

Unde intru ca sa setez google ca pagina de pornire?

11 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

1. Deschizi browser-ul
2. Pui pagina pe cautarea Google ( google.ro )
3. Intrii la setarile browser-ului si marchezi PAGINA ACTUALA ca pagina de pornire
4. Inchizi pagina de setari
5. Inchizi browser-ul

La noua pornire a browser-ului iti va porni cu pagina dorita.

| Sonia822 explică (pentru Bula):

Asta am si intrebat, unde intru in setarile brs. ``Intrii la setarile browser-ului si marchezi PAGINA ACTUALA ca pagina de pornire``

| Bula a răspuns (pentru Sonia822):

Exact.

| Sonia822 explică (pentru Bula):

Exact ce, ca mi-ai raspuns la intrebare cu ceea ce am intrebat eu

| Bula a răspuns (pentru Sonia822):

Nu. Nu ti-am raspuns cu intrebarea ta! tongue
Citeste cu atentie mai mare raspunsurile primite, gandeste si procedeaza in conformitate!
Ti-am scris in 5 pasi, pas cu pas, cum se seteaza o pagina de pornire - in cazul tau: Google.

| Sonia822 explică (pentru Bula):

Haha... exact asta nu stiam sa fac si exact asta am intrebat `` Intrii la setarile browser-ului si marchezi PAGINA ACTUALA ca pagina de pornire`` cum anume marchez

| Bula a răspuns (pentru Sonia822):

Dai click pe butonul /casuta corespunzatoare. tongue

| Sonia822 explică (pentru Ineys):

Imi trebuie mai multe detalii. Unde intru ca sa fac ast, ce e asta mai exact + Drag the tab to the Home button, then release.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce browser, dispozitiv, limba?
Te duci in setari si scrie search engine, daca este in engleza.

| Katona_Claudiu_1999 a răspuns:

Dacă e vorba de smartphone intri pe google, în dreapta sus de tot ai 3 linii orientate vertical adică de sus în jos, dai pe ele apoi mai jos ai setări, dai pe ele, apoi dai pe motor de căutare și alegi google