| Larisa7883 a întrebat:

De ce nu merge sa setez google ca pagina de pornire? Am incercat de la tools...

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ti-am raspuns la intrebarea anterioara si ti-am dat calea pentru 3 browser-e, eu asa am procedat cu toate trei. Spune ce browser folosesti si ce-ti apare la acesta la pagina de pornire(Home page) si o sa-ti indic pentru acesta.
Totusi, pentru a elimina orice problema, iti recomand sa stergi programul respectiv(symantec), il poti sterge din Start/Control Panel/Add or Remove Programs, te pozitionezi pe el si dai Remove. Succes si numai bine!

| Sonnora a răspuns:

Depinde c browser foloshestidaca flosheshjti google chrome e fft usor deshchizi browserul si sun X este o chee dai p ia optezi pentru obtiunui si apare Basics
on startup si acoo scrii licnkul ok si gata dar dac foloshestiwindows explore nusj cum big grin

| iuliannn1000 a răspuns (pentru Sonnora):

Ma intreb si eu la fel da am incercat cum spui u da nu merge sa scriu linkul acolo

| Sonnora a răspuns:

Depinde c browser foloshestidaca flosheshjti google chrome e fft usor deshchizi browserul si sun X este o chee dai p ia optezi pentru obtiunui si apare Basics
on startup si acoo scrii licnkul ok si gata dar dac foloshestiwindows explore nusj cum:d

| Larisa7883 explică:

Internet explorer

| dArkHearT a răspuns:

Scuze, dar ce browser folosesti?

| iuliannn1000 a răspuns (pentru dArkHearT):

Eu cred ca are google chrome