| ღAnonimღ a întrebat:

Cum sterg mesajele de la anumite persoane pe facebook?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la mesaje, actiuni si apoi la sterge conversatiawinking!

6 răspunsuri:
| UnCorpSanatos a răspuns:

Intri la mesaje din stanga sus, dai pe persoana de la care vrei sa stergi mesajele o sa iti apara toate mesajele care le-ai vorbit cu ea, dupa care ai in deasupra ferestrei cu mesajele Actions pe care apesi si iti apare Delete Messages

| EmiiLoveYou a răspuns:

Acolo in fereastra de chat (in partea dreapta sus, pe dunga albastra)inti apare o rotita, dai pe ea si apoi de Curata fereastra. Si asa vor disparea toate mesajele care ti le-a dat.

| Dexter94 a răspuns:

Dai click pe sageata de sus din colt din dreapta a postarii si dai click pe ascundewinking

| yellowcox a răspuns:

Dai la mesaje, actiuni si apoi la sterge conversatia

| anamariasumy a răspuns:

Dai la mesaje, actiuni si apoi dai la sterge conversatia...

| geo99 a răspuns:

Intrii la mesaje apoila actiuni si sterge conversatia. sper ca te-am ajutat :*