| Krysty2013 a întrebat:

Cum sterg o pagina care am creat-o pe facebook?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Diavolcata a răspuns:

Apesi pe poza, ca sa se mareasca, apoi vei vedea ca sub poza marita iti apare optiuni, apesi acolo apoi dai stergere!
Funda?

| AleexNC a răspuns:

Uite aici iti explica detaliat cum sa o stergi http://showpodzone.blogspot.ro/2011/06/cum-sterg-o-pagina-pe-facebook.html
O zi buna :)

| LucianSalvanLorand a răspuns:

Ntrii pe pagina ta şi dai click pe "Edit page" şi mergi "Manage permissions". Pe pagina care se deschide, un pic mai jos ai: "Permanently delete..." Îi dai save changes şi... cam atât merge doar daca esti manager.