| YuLiAnDrEeA a întrebat:

Cum trimit un mail si un e-mail?(da,stiu, ma fac de rusine cu intrebarea asta da chiar nu mai stiu)funda

2 răspunsuri:
| PяInCєSs a răspuns:

Banuiesc ca sti sa te loghezi deci sarim peste acest pas, undeva in stanga ta ai COMPOSE sau NEW, aia inseamna sa compui, TO: inseamna sa treci adresa persoane caruia vrei sa trimiti, SUBJECT: scrii subiectul mesajului apoi mai joc scrii ce vrei sa trimiti si in cazul ca vrei sa trimiti un fisier ai mai jos de subject ATTACHMENTS, cauti fisierul in pc. apoi dai SEND. Insa ai grija ca acel fisier are o limita de MB, nu mai stiu exact, adica nu poti trimite un film sau ceva de gen. Bafta sper ca te-am ajutat.

| ZK a răspuns:

Bună.
S-a mai răspuns aici:
www.tpu.ro/adolescenti/cum-se-trimite-un-email_1/